Nemea2 Blood And Tears PVP Server 23 Haziran 2023de 55-120 Emek Server Yapısıyla Açılıyor
ÖNSÖZ
Nemea2 Blood and Tears NemeaGames'in Yeni Global Yapısıdır.
Nemea2 Blood and Tears'da Yapılan uzun çalışmalar sonucunda grafik ve içerik yenilemeleri yapılmıştır. Sizlere Oldschool ve NewSchool yapısını tek çatı altında sunmaktayız.
Nemea2 Blood and Tears'da Sunucumuzda PVP ve PVM dengesi mükemmele yakın bir denge ve uzun süreli oyun yapısı öncelik ile hedeflenmiş olup buna göre dizayn edilmiştir.
Nemea2 "Blood And Tears" sloğanımız ile 3 farklı Ülkeye dil desteği vermektedir. Bunlar sırasıyla ; Türkçe, İngilizce, Almanca dilleridir.

GENEL ÖZELLİKLER
55-120 Seviye Aralığı 
Tanrıça Sistemi
Nemea Event Sistemi
Alan Bossları
Cila Sistemi
Biyolog
Reborn Sistemi
Nazar Sistemi
+ Basılabilir Simya Güçlendirici
Dönüştürelebilir Eldiven
1.000 Emiş Kuşak
Seviyeli Onur Madalyaları
Seviyeli Rüya Ruhları
1.000 Ortalama Sınırı
Global Pet Sistemi
Oyun Başlangıcı
Nemea Ağacı
Battlepass Sistemi
Meydan Okuma Sistemi
Multi Farm Block
Global Pazar ve Ticaret
Ünvan Sistemi
Yohara Genişlemesi
Normal Güçlendirici Sistemi
Dönüştürelebilir Tılsım
+ Basılabilir Taş Sistemi
Yükseltilebilir Alev Ruhları
Yükseltilebilir Yüzükler
Seviyeli Parıltılar
20 Adet Farm ve PvP Set
Vote Coin 
Wiki
Ying ve Yang Yüzükleri
Global Ranking 
Derece Sistemi
Rütbe Sistemi
Ülke Sistemi
+ Basılabilir PvM Aura
S ve L Skiller
Silah Ve Zırh Evrimi
Seviyeli Lolipop
Yükseltilebilir Çakralar
Haftalık Event Tablosu
+ Basılabilir Şebnem
Ring Sistemi
Nemea2 Blood and Tears'da Genel Özellikler Yukarıda Belirtildiği gibidir.

GELİŞTİRİLMİŞ OTOMATİK AV
Nemea2 Blood & Tears sunucusunun başlangıcında, tüm oyunculara ücretsiz olarak metin farmı için premium bir otomatik av verilecektir. Bu otomatik avda ayrıca tek atış modu olacaktır.

HAFTALIK PVP TURNUVALARI
HAFTALIK TURNUVA 1.LİK ODÜLÜ 200EURO
Nemea Blood and Tears'ın küresel yapısına kusursuz bir pvp turnuva sistemi entegre edilmiştir. Bu turnuva sistemi ile turnuva kazanına her hafta 200 EUR ödül verilecektir. 
2. ve 3. sırada yer alan oyuncular EP ödüllerini alacaktır.
METİN HASARI ÖDÜLLERİ
1.LİK ÖDÜLÜ 500 EUR
2.LİK ÖDÜLÜ 300 EUR
3.LÜK ÖDÜLÜ 150 EUR
4.LÜK ÖDÜLÜ 50 EUR
5.LİK ÖDÜLÜ 50 EUR
İLK HAFTA
1.LİK ÖDÜLÜ 500 EUR
2.LİK ÖDÜLÜ 300 EUR
3.LÜK ÖDÜLÜ 150 EUR
4.LÜK ÖDÜLÜ 50 EUR
5.LİK ÖDÜLÜ 50 EUR
Nemea Blood and Tears'da Metin hasarı ödülleri, nesne market öncesi ve sonrası olmak üzere 2 kategoride verilmektedir. Verilecek toplam ödüller yukarıda belirtilmiştir.

İMPARATORLUKLAR ARASI PATRON EVENTİ
İmparatorluklar arası patron eventi Nemea2 Global Blood & Tears oyununa yeni eklenen bir etkinliktir. Sistem imparatorluklar arası savaş üzerine kuruludur. Savaş sonucunda büyük ödüller kazanan imparatorluğa verilmektedir. Haftanın her günü saat 21.00'da aktif edilecektir.

KARAKTER SINIFLARI
Nemea2 Blood And Tears'da 4 farklı sınıf bulunmaktadır. Tüm karakterlerin hasar ve skill dengeleri mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood And Tears'da Karakterinizin gelişimini tamamlayacak pasif skiller eklenmiştir. Boss ve metin içerikleriyle birlikte gelişim sağlayabilirsiniz.
Nemea2 Blood And Tears'da Karakter sınıflarına özel statü dağılımı aşağıda listelenmiştir. Savaşçı; güç, Ninja; çeviklik, Şaman; zeka, Sura; zeka
Nemea2 Blood And Tears'da Bu sınıfların hasar, saldırı hızı ve haraket hızı limitleri kaldırılmıştır.

BAŞLANGIÇ
Nemea2 Blood And Tears'da Oyun başlangıç leveli 55, Bitiş 120 seviye olarak ayarlanmıştır. Oyun başlangıcında 7 Gün süreli kostüm, parıltı, yüzük ve madalyonlarınız Envanterlerinze ücretsiz olarak verilmektedir.
Nemea2 Blood And Tears'da Yardımcı eklentiler olarak kanat, binek ve pet envanterlerinize eklenmiştir. Oyuna başlangıç item setiniz üzerinize giyili olarak gelmektedir.
Nemea2 Blood And Tears'da Hasarını 1 Milyon ile başlamaktadır. İstediğiniz 5 farklı sınıfda oynayabilirsiniz. Çünkü oyunumuzda tüm karakterler eşit seviyede hasar dengesine sahiptir.
Nemea2 Blood And Tears'da Şebnem etkileri otomatik olarak karakterinize işlemektedir.

VOTE COİN
Nemea Vote Coin oyun içerisinden ya da site üzerinden kullanılcak olan bir oylama sistemidir. Kullanılan oylar ile Nemea Vote Coin kazanılabilir. Bu kazanılan coinler ile nesne market de bulunan Nemea Vote Coin penceresinden değerli eşyalara sahip olabilirsiniz.

TANRIÇA
Nemea2 Blood And Tears'da Tanrıça seviye sınırı 250 levele kadar gitmektedir. Tanrıça Levelini metin farmı ve patron gaya mağazasından alacağınız tanrıça exp tabakları ile yükseltebilirsiniz.
Nemea2 Blood And Tears'da Tanrıçanıza 60, 120 ve 200 level geldiğinde istenilen itemlerle bir üst seviyelere geçirme zorunluluğu vardır.
Nemea2 Blood And Tears'da Tanrıçınıza boss farmı ile elde edeceğiniz pet belirleme küreleri ile seviye atlatabilirsiniz. 4 çeşit pet belirleme küresi mevcuttur. Seviye aralıkları 8, 16, 24 ve 32'dir
Nemea2 Blood And Tears'da Bu seviyelerde stati oranları seviye yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Tanrıça Efsun nesnesi ile tanrıçanızın statü oranlarını değiştirebilirsiniz.

NEMEA AĞACI
Nemea2 Blood And Tears'da Nemea ağacı kendi oyun yapımıza özel dizayn edilmiştir. Metin ve boss farmından elde edeceğiniz kitaplar ile Nemea Ağacındaki skillerinizi geliştirebilirsiniz.
WİKİ
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea oyun içi wikipedisi şimdiye kadar var olan en kapsamlı wikipedilerden biridir. Size oyun yapımız hakkında bilmeniz gerekn tüm içerikleri göstermektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Her seviye item gelişimleri, boss ve metin dropları, sistem gereksinimleri ve ekipman yükseltme bilgileri daha fazlası bu sistem içeriğine enteğre edilmiştir.

NEMEA EVENT SİSTEMİ
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucu yapısına özel bir içeriktir.
Nemea2 Blood and Tears'da  Oyun başındaki açık olan ilk 3 farm haritasından elde edeceğiniz etkinlik event parçacıkları ile event npcsinden perma event nesnesini alabileceksiniz. Oyunumuzda 30 adet event nesnesi mevcut olacaktır.
Nemea2 Blood and Tears'da Event nesneleri sabit metin, canavar ve ortalama zarar bonuslarına sahiptir. Bu event nesnelerini yeni gelecek haritalar ve boss farmı ile elde edebilirsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Bu nesneler 17 seviyeye kadar arttırabilir ve bu nesnelere ilave efsun, evrim ve cevher eklenebilir. Event her nesneye max. 8 adet eklenebilir.

SAVAŞ PASOSU
Nemea2 Blood and Tears'da Savaş Pasosu biletleri Ücretsiz ve Premium olarak iki çeşit vardır.
Nemea2 Blood and Tears'da Ücretsiz savaş pasosu biletiniz oyun başlangıcında envanterinize otomatik gelmektedir. Ücretsiz savaş pasosu görevleri her hafta başında güncellenmektedir. Savaş pasosu biletiniz nesne market deponuza otomatik olarak aktarılacaktır. Premium savaş pasosu biletini boss içeriklerinden de elde edebileceksiniz.

YİNG VE YANG
Nemea2 Blood and Tears'da Ying ve Yang Yüzükleri Nemea Games bünyesine aittir.
Nemea2 Blood and Tears'da Ying ve Yang yüzükleri boss ve alan bosslarından düşen eşyalar ile cube'de craftalanabilir. Ying ve Yang yüzükleri arttırabilir efsunlara sahip olup 100 levele kadar çıkabilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Bu yüzüklerin level atlama opsiyonu metin ve boss farmına dayalıdır.
Nemea2 Blood and Tears'da En Değerli içeriktir.

ALAN BOSSLARI
Nemea2 Blood and Tears'da Alan bossları Nemea Games de özel oluşturulmuş patron adasında bulunur.
Nemea2 Blood and Tears'ın Açılışı ile birlikte 2 adet alan bossu aktif olup diğerleri güncelleme ile açılacaktır. Tüm CH'lerde 4 saatte bir yenilenmektedir. Oyunun en değerli itemleri bu alan bossu droplarında mevcuttur. Patron adasında PvP açıktır.
Nemea2 Blood and Tears'da Alan bosslarına hasar ve skill işlemez en çok vuruş yapan ilk 3 oyuncu dropları kazanır.

MEYDAN OKUMA
Nemea2 Blood and Tears'da Meydan okuma ilklerin ödüllendirildiği bir sistemdir. Oyun başında planlanan 20 adet görev vardır. Sistem diğer kişiler ile oyuncunun birlikte rekabet etemsini amaçlamayı hedeflemektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Bu amaç doğrultusunda bitirilen görev ödülleri oyuncuya otomatik olarak teslim edilir. Her oyuncu 20 görev içerisnde bir ödül kazanma hakkına sahiptir.
Nemea2 Blood and Tears'da Sistemde tüm görevler bittikten sonra yeni ödül görevleri ile yenilenmektedir.

GLOBAL RANKİNG
Nemea2 Blood and Tears'da Global ranking şampiyonların listelendiği bir sistemdir. 5 Farklı kademeye sahip özelliği mevcttur. Her hafta 5 farklı kademe şampiyonlarına değerli ödüller verilmektedir.
CİLA SİSTEMİ
Nemea2 Blood and Tears'da Cila sistemi iç takılarınıza ve kostümlerinize özel yüzdelik bonuslar sağlamaktadır. Bu yüzdelik şans eşyanızın sabit ilk 3 bonusuna yansıyacak şekilde dizayn edilmiştir.
Nemea2 Blood and Tears'da Cila nesnesi 10 adet ile sınırlandırılmıştır. Bunlar %10'dan %100'e kadar gitmektedir. Bir önceki cilayı atmadan diğer nesneyi kullanamazsınız.
MULTİ FARM BLOCK
Nemea2 Blood and Tears'da 2 Client ve Multi Farm Block sistemi vardır. Oyun aktifliği ile 1. Client'den boss drobu 2. Client'den metin drobu alabilirsiniz.

DERECE SİSTEMİ
Nemea2 Blood and Tears'da Her Metin haritasına özel derece sistemi mevcuttur. Bu derece seviyesi 1'den 170'e kadar ilerlemektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Derece meyve nesneleri Seviye 1'den 20'ye kadar düşmektedir. Bu meyveler Metin içeriklerinden elde edilecek şekilde ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood and Tears'da Derece detaylarını net bir şekilde görüntüleyebilmek için statü pencerenizde mouseyi isminizin üzerine getirecek şekilde konumlandırınız.

BİYOLOG
Nemea2 Blood and Tears'da Biyolog görevleri her metin haritasına özeldir. Oyunumuzda toplam 200 adet biyolog görevi mevcuttur. Biyolog taşlarını alacağınız kitaplar metin farmından elde edilmektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Biyolog sisteminin bonusları toplanarak gitmektedir.

GLOBAL PAZAR
Nemea2 Blood and Tears'da Global pazar sistemi tüm haritalardan uzaktan açılabilir şekilde çalışmaktadır. Sadece boss haritalarında ticaret aynasından eşya aramak istediğinizde çalışmayacaktır.
Nemea2 Blood and Tears'da Filtrelerde Eşya seviyesi, Nesne emiş oranı ve Sınıf işlemleri ile arama yapabilirsiniz. Birden fazla eşya seçebilir ve hepsinin tek seferde satın alabilirsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Kurduğunuz pazarda ki eşyalar ticaret camında görünebilmesi için Eşyasınza sağ tık ile pazarınıza kolayca atabilirsiniz. Kurulan pazardaki eşyalar sadece size ait ticaret camı penceresinde görünmeyecektir.
Nemea2 Blood and Tears'da Pazarınızı sadece 1. köylerde CH1 üzerinden kurabilirsiniz.

RÜTBE
Nemea2 Blood and Tears'da Rütbe sistemi karakterinize ek 3 adet bonus vermektedir. Bu bonuslar Metin, Canavar ve PvM Ortalama olarak 3'e ayrılmaktadır. Rütbe parçacağı boss içeriklerinden Gaya ise metin içerikeriklerinden elde edilmektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Rütbe seviyesi 150'e kadar kademeli bir şekilde ilerlemektedir. Bir önceki rütbeyi tamamamlamadan diğer rütbe seviyesine asla geçemezsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games'e özel rütbe sistemine 9 adet geliştirilebilir rütbe rünü takılabilir. Bu rünler metin ve boss farmından geliştirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Aktif etmiş olduğunuz Rütbe seviyesi karakter adınızın kenarında görüntülenir.

REBORN
Nemea2 Blood and Tears'da Reborn sistemi yeniden doğuşu temsil etmektedir. Reborn seviyenizi metin ve boss içeriklerinden düşen malzemeler ile geliştirebilirsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Reborn seviyesi 100'e kadar kademeli olarak ilerlemektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Toplamda Max. 3 adet bonus kazanbilirsiniz bunlar sırasıyla; Metinlere Karşı Güçlü, Canavarlara Karşı Güçlü ve PvM Ortalama zarar efsunudur.
Nemea2 Blood and Tears'da Aktif etmiş olduğunuz Reborn seviyesi karakter adınızın kenarında görüntülenir.

ÜNVAN SİSTEMİ
Nemea2 Blood and Tears'da  Üvan sistemini geliştirebilmek için metin ve boss içeriklerinden eşya elde etmelisiniz. Bu eşyalar Karmik inci, Karmik renkli inci ve Seviyeli ünvan yüzükleri ile 3'e ayrılır.
Nemea2 Blood and Tears'da Sistem sizi karakterinize işleyecek 3 farklı bonus ile ödüllenmektedir. Bu efsunlar Canavarlara Karşı Güçlü, Metinlere Karşı Güçlü ve Pvm Ortalama Zarar olarak ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood and Tears'da Ünvan seviyeleri 100'e kadar kademeli olarak ilerlemektedir. Bir önceki seviyenizi tamamlamadan diğer seviyelere asla geçemezsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Aktif etmiş olduğunuz Ünvan seviyesi karakter adınızın kenarında görüntülenir.

ÜLKE
Nemea2 Blood and Tears'da Ülke sistemini geliştirebilmek için metin ve boss içeriklerinden eşya elde etemelisiniz. Bu eşyalar Ülke parçacağı, Patron Gaya ve Metin Gaya ile 3'e ayrılır.
Nemea2 Blood and Tears'da Sistem sizi karakterinize işleyecek 3 farklı bonus ile ödülledirmektedir. Bu efsunlar Canavarlara Karşı Güçlü, Metinlere Karşı Güçlü ve Pvm Saldırı Değeri olarak ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood and Tears'da Ünvan seviyeleri 150'e kadar kademeli olarak ilerlemektedir. Bir önceki seviyenizi tamamlamadan diğer seviylere asla geçemezsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Aktif etmiş olduğunuz Ülke seviyesi karakter adınızın kenarında görüntülenir.

NAZAR
Nemea2 Blood and Tears'da Nazar sistemini geliştirebilmek için metin ve boss içeriklerinden eşya elde etemlisiniz. Bu eşyalar Nazar Parçacağı, Patron gaya ve Metin Gaya ile 3'e ayrılır
Nemea2 Blood and Tears'da Sistem sizi karakterinize işleyecek 3 farklı bonus ile ödüllendirmektedir. Bu efsunlar Canavarlara Karşı Güçlü, Metinlere Karşı Güçlü ve Pvm Saldırı Değeri olarak ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood and Tears'da Nazar seviyeleri 150'e kadar kademeli oalrak ilerlemektedir. Bir önceki seviyenizi tamamlamadan diğer seviyelere asla geçemezsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Aktif etmiş olduğunuz Nazar seviyesi karakter adınızı kenarında görüntülenir.

YOHARA GENİŞLETMESİ
Nemea2 Blood and Tears'da Yohara Genişlemesini geliştirebilmek için metin içeriklerinden eşya elde etmelisiniz. Yohara Genişlemesi açabilmek için seviyenizin 120 olması gereklidir.
Nemea2 Blood and Tears'da Sistem sizi karakterinize işleyecek 3 farklı bonus ile ödüllendirmektedir. Canavarlara Karşı Güçlü, Metinlere Karşı Güçlü ve Patronlara Karşı Güçlü olarak 3 farklı efsuna ayarlanmıştır.
Nemea2 Blood and Tears'da Yohara Genişleme seviyeleri 170'e kadar kademeli olarak ilerlemektedir. Bir önceki seviyenizi tamamamlamadan diğer seviyelere asla geçemezsiniz.
+ BASILABİLİR AURA
Nemea2 Blood and Tears'da Aura Nemea Gamesin oyun yapısı içerisinde en yüksek bonuslara sahip eşyadır.
Nemea2 Blood and Tears'da Eşyanın gelişmesinde boss farmını değerli kılan bir yapıya sahiptir. Aura eşyası 0'dan 25'nci seviyeye kadar geliştirilebilir.

SİMYA
Nemea2  Blood and Tears'da Simya sistemi 5 farklı sınıfa sahiptir. Bunlar sırasıyla Efsanevi, Mitsi, Kahraman, Hükümdar ve Nirivana olarak nitelendirilir.
Nemea2  Blood and Tears'da Güçlendirilmiş Simya normal simyadan ek olarak farklı bir panele takılmaktadır. Bu sistem sayesinde karakterinize fazladan bonus artışı sağlayacaktır.
Nemea2  Blood and Tears'da Güçlendirici simyalarınıza normal eşyanıza + basar gibi +15'e kadar yükseltebilirsiniz. Simya marketinden cor ile +0 perma simya güçlendiriclerinizi satın alabilirsiniz.

GÜÇLENDİRİCİ
Nemea2 Blood and Tears'da 7 adet normal ve 1 adet perma güçlendirici mevcuttur. Bunlar boss içeriğinden direkt olarak yere düşmektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Kademeli olarak bu güçlendiricler bosslar içerikleri ile birlikte Güncelleme verilerek aktif edilecektir.

S VE L SKİLLER
Nemea2 Blood and Tears'da Karakterinizi ilk açtığınızda skilleriniz G1 olarak başlamaktadır. Skiller G, P , S ve L olarak aralarında 11 seviye olacak şekilde ilerlemektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Skill gelişim eşyaları boss içeriklerinden ve metin içeriklerinden elde edilmektedir.
Nemea2 Blood and Tears'da Statü penceresine açın 2. butonu tıklayarak skillerinizin durumuna bakabilir ve Hasarlarınızda ki ilerleyiş durumunu anlık olarak ne kadar artış sağladığını istatistik penceresinden görüntüleyebilirsiniz.

ELDİVEN
Nemea2 Blood and Tears'da Toplam 8 adet eldiven bulunmaktadır. Bu eldivenler birbiriyle bağlantılı şekilde yüksletilebilir. 
Nemea2 Blood and Tears'da Gelişim sürecinde her seviye arttıkça diğer seviyeleriyle yanında craftalamanız gereklidir.
Nemea2 Blood and Tears'da Dönüşüm malzemeleri boss içeriklerinden elde edilmektedir.

TILSIM
Nemea2 Blood and Tears'da Toplam 8 adet tılsım bulunmaktadır. Bu tılsımlar kademeli şekilde 8 farklı numaralandırılmış seviyeye kadar yükseltilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Çıkartmış olduğunuz tılsımlar 200 seviyeye kadar + basılabilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Gelişim sürecinde sizden 1'den 4'e kadar seviyelendirilmiş + basma istemektedir. + basma malzemeleri boss içerikilerinden sandık olarak elde edilmektedir.

ZIRH VE SİLAH EVRİMİ
Nemea2 Blood and Tears'da  Evrim sistemi Nemea Games sunucularına özeldir. Oyunumuz da toplam 12 adet evrim taşı bulunmaktadır.
Nemea2 Blood and Tears'da Bu evrim taşları silah ve zırh içerisinde ki 3 ayrı slota atılabilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Hepsi birbirinden farklı bonus değerlerine sahiptir. Evrimler oyunda ki tüm zırh ve silah içeriklerine atılabilir.

1.000 EMİŞ KUŞAK
Nemea2 Blood and Tears'da Kuşak sistemi karakterinize ilave olarak emdirdiğiniz bonusları işletmektedir. Kuşak içeriğine sadece Silah veya Zırh emdirilebilirsiniz.
Nemea2 Blood and Tears'da Her 100 emişde bir diğer orana geçmek için kilit kırıcı kullanmanız gereklidir. Emiş arttırma nesneleri kuşağınıza her attığınızda +1 emiş ilave edilecektir.
CEVHER VE TAŞLAR
Nemea2 Blood and Tears'da Silah ve Zırhlarınıza ekleyebileceğiniz yeni taşlar getirilmiştir. Bu taşlar PvM ve PvP olarak 2 farklı içerikte bonuslara sahiptir.
Nemea2 Blood and Tears'da Karakterinizin tüm iç takılarına cevher ekleyebilirsiniz. Takılarınızın seviyesini kademeli olarak 10'a kadar arttırabilirsiniz. Elmas ile birlikte toplam 8 adet yuva açılabilir ve cevher eklenebilir.

SEVİYELİ LOLİPOP
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu lolipoplar 6 adet farklı renklerede bulunmaktadır. Toplamda 10 seviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perma lolipop olarak çevirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Lolipop eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her lolipop eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

SEVİYELİ ONUR MADALYA
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu onur madalyaları 6 adet farklı renklerde bulunmaktadır. Toplamda 10 seviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perme onur madalyası olarak çevirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Onur madalya eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her onur madalya eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

SEVİYELİ ALEV RUHU
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu alev ruhları 6 adet farklı renklerde bulunmaktadır. Toplamda 10 seviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perma alev ruhları olarak çevirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Alev ruhları eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her alev ruhları eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

SEVİYELİ ÇAKRA
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunuculaımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu çakralar 6 adet farklı renklerde bulunmaktadır. Toplamda 10 seviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perma çakralar olarak çevirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Çakra eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her çakra eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

SEVİYELİ RÜYA RUHU
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu rüya ruhu 6 adet farklı renklerde bulunmaktadır. Toplamda 10 seviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perma rüya olarak çevirilebilir.
Nemea2 Blood and Tears'da Rüya ruhu eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her rüya ruhu eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

SEVİYELİ YÜZÜKLER
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel ek envanter penceresine takılmaktadır. Bu yüzükler 4 adet farklı tipte giyilebilir şekilde bulunmaktadır. Toplamda 10 seeviyeye kadar gitmektedir. 10'dan sonra perma biletler ile süresiz perma yüzük olarak çevirilebilir. 
Nemea2 Blood and Tears'da Yüzük eşyalarını boss içeriklerinden elde edebilirsiniz. Her yüzük eşyasına ait özel efsun bonusu bulunmaktadır.

EVENT TAKVİMİ
Nemea2 Blood and Tears'da Nemea Games sunucularımıza özel event sistemi bulunmaktadır. Bu event sisteminde günlere göre otomatik olarak oyun içerisinde duyurusu geçilerek etkinlikler başlayacaktır.
Nemea2 Blood and Tears'da Bu etkinlikler sayesinde özel değerli eşyalar elde edebilirsiniz.

1.000 ORTALAMA
Nemea2 Blood and Tears'da Silahlarınıza 1000 Ortalamaya kadar arttırma kağıdı atabilirsiniz. Bu seviye aralıklarında 80'den 1000'e kadar +1 olarak artacaktır. Her +100 ortalamada bir parlomen seviye kağıdı değişecektir.
Nemea2 Blood and Tears'da Sadece efsun botu ile max. 100 ortalama ve 35 beceriye kadar efsunulabilir. Bu parşomen alt efsunlarınıza etki etmez sadece ortalama hasarınızı yükseltir.

SEVİYELİ PARILTILAR
Nemea2 Blood and Tears'da Silah parıltı sistemi nemea games bünyesine ait bir özel sistemdir. Bu sistem içeriğinde 3 farklı takılaiblir slot yapısı bulunmaktadır.
Nemea2 Blood and Tears'da Sistem üzerinde 3 Silah, 2 Elbise ve 2 Bileklik parıltısı takılabilir şekilde ayarlanmıştır. Bu parıltı eşyalarını boss içerikilerinden elde edebilirsiniz. Parıltılar 3 farklı renk düzeyinde 8 seviye olacak şekilde oyuna enteğre edilmiştir.

+ BASILABİLİR ŞEBNEM
Nemea2 Blood and Tears'da 12 çeşit şebnem bulunmaktadır. Bunları 6 adeti süreli diğer 6 adeti ise perma şebnemdir.
Nemea2 Blood and Tears'da Huahn-So şebnemleri satın alabilirsiniz. Perma şebnemlerin seviyelerini +20'ye kadar arttırabilirsiniz.

PET SİSTEMİ

Yorumlar ( 0 )
  Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Server Hakkında
avatar
 • Lycan Var Mı ?

  Lycan Var

 • Simya Var Mı ?

  Simya Var

 • Kuşak Var Mı ?

  Kuşak Var

 • Kemer Var Mı ?

  Kemer Sistemi Var

 • Tılsım Var Mı ?

  Tılsım Sistemi Var

 • Pet Sistemi Var Mı ?

  Pet Sistemi Var

 • Binek Sistemi Var Mı ?

  Binek Sistemi Var

 • Kostüm Sistemi Var Mı ?

  Kostüm Sistemi Var

 • 5.Skill Var Mı ?

  5.Skill Var

 • Efsunlar ?

  Efsunlar Sabit

user

322+

Kayıtlı Kullanıcı

user

702+

Toplam Konu

user

0+

Toplam Yorum