MilasMt2 PVP Server 17 Mart 2023de Old School Yapısıyla Açılıyor

MilasMt2 oyuncularına özel 110.000 TL ödül havuzu oluşturuldu. Katılmayı unutmayın.

MilasMt2'de ön kayıt olan tüm oyunculara ücretsiz MilasMt2 5000 EM hediye edilecektir. Hemen oyuna kaydolabilirsiniz.

MilasMt2'de karakterinize başlangıçta görselde bulunan eşyalar dışında Kostüm Başlığı, Özel Farmlık Bir Yüzük, Silah, Zırh, ve Takı seti verilecektir. Bu eşyalar efsunludur.

MilasMt2'de ticaretlerinizi sitemizden  güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

MilasMt2'de eski Metin2 hissini doyasıya yaşayacaksınız. Sadece MilasMt2'de göreceğin oyunun en eski istemcisini sizler için güncelleyip kullanımınıza sundur. Gerçek bir OldSchool deneyimi için MilasMt2'de buluşuyoruz.

MilasMt2'de oyuna giriş ekranını da tamamen eski hissi yaşatmaya yönelik tasarlandı.

MilasMt2 sunucusuna özel olarak aktif edilecek olan Var Mısın? Yok Musun? etkinliği ile ejderha parası kazanabilmeniz mümkün olacak.

MilasMt2 sunucumuza özel olarak aktif edilecek olan BlackJack etkinliği ile ejderha parası kazanabilmeniz mümkün olacak.

MilasMt2 sunucumuza özel olarak aktif edilecek olan Okey Kart Etkinliği siz değerli oyuncularımızın gelişimini destekleyecek ödüllerle donatıldı.

MilasMt2'de biyolog görevi listesi ve ödülleri yukardaki gibidir. Uzaktan vereibleceksiniz. Biyolog süre ve şans arttırma nesnesi ile biyologunuzu daha hızlı yapabileceksiniz.

MilasMt2'de efsun tablosu ve oranları yukarıdaki gibidir. Efsun atarken oranlar sabit değildir. Şansınıza bağlı olarak gelecektir.

MilasMt2'de bulunan tüm dönüşümlere görselden ulaşabilirsiniz.

MilasMt2'de çevrimdışı pazar sistemi ile pazarını oyunda değilken bile aktif tutabilirsin.

MilasMt2'de birleştirilen eşyaların birleştirme limiti 1000 olarak ayarlıdır.

MilasMt2'de evrim sisteminde bosslardan puan kasıyorsunuz. Bu puanlarla silah ve zırhlarınıza bonus ekliyorsunuz.

MilasMt2'de Kadim efsun ve küre sistemi olacaktır. Metin ve bosslardan elde edebileceksiniz.

MilasMt2'de K envanterine yükseltme, bk, taş, sandık gibi nesneleri biriktirebileceksiniz. Mob bilgi sistemiyle mobların içeriğini, canını, hasarını görebileceksiniz.

MilasMt2'de bazı kısayollar ile işiniz daha kolay.

MilasMt2'de item basarken sürekli aç, kapa yapmayacaksınız.

MilasMt2'de oynarken levelinize uygun görev seçenekleri karşınıza çıkacak. Görevleri tamamladığınızda, görev seviyesine uygun ödüller kazanacaksınız.

MilasMt2'de yaşanacak olan oyuncu yoğunluğundan dolayı gelişmekte zorlanan oyuncularımız için örümcek zindanı haritasını 5 katlı yaptık.

MilasMt2'de savaş alanları ve PvP eşyalarınıza değer verilmektedir. Kule önüne belirli sıklıklarla Barones göndereceğiz. Bunu kesmeye uğraşırken bir yandan savaşman gerekecek.

MilasMt2'de turnuvalar için ayırdığımız ödül bütçesi 150.000 TL. Haftalık olarak yapacağımız turnuvalarda bu ödülden yararlanma şansınız olacak.

MilasMt2'de olayı biraz daha farklı boyuta getirerek C kategorisine Pasif Skilleri ekledik. Hp, Canavar gibi bonusları buradan bk okur gibi geliştirerek alabileceksiniz.

MilasMt2'de sunucu performansı en üst düzeydedir. Hata, kasma, lag vs asla olmaz. FPS ve Senkronizasyon gibi temel şeyler en iyi şekilde ayarlanmıştır.

MilasMt2'de loncalar için hazırlanmış özel bir alanda yapılacak etkinlik bossudur. İçerisinden çok değerli eşyalar elde edilecek. Savaşmanın ödülünü fazlasıyla alacaksınız.

Yorumlar ( 0 )
  Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Server Hakkında
avatar
 • Lycan Var Mı ?

  Lycan Var

 • Simya Var Mı ?

  Simya Var

 • Kuşak Var Mı ?

  Kuşak Var

 • Kemer Var Mı ?

  Kemer Sistemi Var

 • Tılsım Var Mı ?

  Tılsım Sistemi Var

 • Pet Sistemi Var Mı ?

  Pet Sistemi Var

 • Binek Sistemi Var Mı ?

  Binek Sistemi Var

 • Kostüm Sistemi Var Mı ?

  Kostüm Sistemi Var

 • 5.Skill Var Mı ?

  5.Skill Var

 • Efsunlar ?

  Efsunlar Sabit

user

247+

Kayıtlı Kullanıcı

user

351+

Toplam Konu

user

0+

Toplam Yorum