Frey2 | 1-120 | Emek Yapısı | Yeni Kuşak Kanat ve Pet Sistemleri
GENEL ÖZELLİKLER
1-120 LEVEL ARALIĞI ( +30 YOHARA LEVELI )YENI SAVAŞ BILETI SISTEMI!DÜZENLI PVP VE PVM ETKINLIKLERIOFFICIAL 6.7. EFSUN SITEMIOFFICIAL ELEMENT SISTEMIHIZLI MENÜ SISTEMI (X)YENI ŞEYTAN KULESIZINDANLARDA ÖLÜNEN YERDE DEVAM!EMEK SERVER YAPISIYEP YENI KUŞAK & KANATLARSANDIK AYNASI/İÇERIĞIYENI PET & BINEK SISTEMIKRALLIK SAVAŞLARI!BOSSLARIN GELME SÜRESI TAKIBIYENI EJDERHA ODASIHIZLI MARKET SISTEMIELEMENT SISTEMIYEP YENI DERECE SISTEMIKARAKTER VE İTEM KILIT SISTEMI!ELDIVEN SISTEMI!LONCALAR İÇIN YENI SISTEMLERYENI DEVILS CATACOMPBOL ZINDAN BOL METIN!YENI ETKINLIKLER!
İMPARATORLUKLAR

SHINSOO

Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

CHUNJO

Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir.İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur, imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.

JINNO

Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.

Yeni Başlangıç KostümleriEfsunlu ve yüksek oranlı başlangıç itemleri!Savaş Bileti ( Battle Pass)Farklı görevlerler ile Battle Pass Sizlerle!Sistem Seçenekleri.Oyun seçeneklerinden Kostim Silah fişi, Zemin Stili, Efekt Ayarı, Gizleme Seçeneği yada Animasyonları kontrol edebilirsiniz.Yeni Arama SistemiArama sisteminin kullanımını kolaylaştırmak için sistemle ilgili bazı bilgi ve ipuçlarına burdan ulaşabilirsiniz; Filtrele seçeneği ile rahatlıkca istediğiniz itemleri bulabilirsiniz..Official 6,7 Efsun Bonus SistemiOyun içerisinde bir den farklı parçalar toplayarak itemlerinize bonus 6,7 efsun ekleyebilirsiniz.Yeni Efsun BotuBirden farklı efsun botları ile rahat bir şekilde efsun atabilirsiniz..Zindan BilgileriZindan Bilgisi: Zindan bilgisi sizlere sadece Zindan hakkında bilgi vermemektedir. Ekstra olarak sizlere ne kadar soğuma süreniz kaldığınız veyahut direkt ışınlanma imkanı da sağlar. Dilerseniz buradan bekleme/soğuma süresini de öğrenebilir ve sıfırlayabilirsiniz.Patron BilgileriKesmek istediğiniz patronları rahat bir şekilde bulup onlarla savaşabilirsiniz.Çevrimdışı MarketRahat bir şekilde pazar oluşturup pazarınızdan item almaya yarayan sistem.Karakter AyrıntılarıKarakter bonus ve özelliklerini buradan takip edebilirsiniz.Yeni Element SistemiKullanmak istediğiniz elementi silah üzerine sürükleyip hem element özelliği ve ekstra olarak saldırı değer kazanırsınız. Element seviyesi maximum 3 olur.Hızlı BiyologBiyologlarınızı rahat bir şekilde verebilmenizi sağlayan sistemdir.Event TakvimiEvent takvimi sistemi ile hangi eventlerin olacağını görebilirsiniz.Eşya Kitleme SistemiEşya kitleme istediğiniz bir itemi şifreli bir şekilde kilitleyebilirsiniz.
Uzaktan MarketŞehire gitmeden ihtiyacınız olan eşyaları uzaktan almanıza yardımcı olur oyun içinde (X) tuşu ile çalışmaktadır.Hızlı beceri seçmeKöye dönmeden rahat bir şekilde skillerinizi seçebilirsiniz.Yeni Pet SkilleriYeni pasif/aktif skilli levelli pet sistemi.Güvenli Bilgisayar SistemiGüvenli bilgisayar.Yardımcı ŞamanYanınızda bulunduğu sürece size destek kutsama sağlayacaktır. Yardımcı şamanınızı geliştirebilir, ekipmanlar giydirebilirsiniz.Sandık AynasıSandıkların İçerisini Açmadan İnceleyebilirsiniz. Toplu Sandık Açmak İçin Kullanılabilir.+5 Taş SistemiArtık taşlarınızı +5 seviye yapabilirsiniz..Yeni Yılan SetleriOffcial Yılan Setleri!Toplu SEnvanter slotları seçilerek hızlıca panele eşyalar aktarılabilir. Sürüklenerek eşya eklenir, sağ tıklayarak eşya kaldırılır.
Simya Bonus Sistemi!Kostüm Gizleme SistemiDilediğiniz kostümü gizleyebilir veya açabilirsiniz..Aktif 9 SkillTüm Karakterlerinizin Aktif 9 Skilleri.X MenuOyun içerisinde bir den fazla sistemle sizlerle Bu kısa yolu (X) Tuşu ile açabilirsiniz..--> Katakomb OdasıTS NemereZÇ RazodörBilgelik ZindanıCadılar ZindanıAntik ZindanAltın ZindanVeba ZindanıAkrep ZindanıYeşil Ejder ZindanıKöpekBalığı ZindanıSihirli MağaraHayalet Korsan ZindanıPiramit Zindanı
BİYOLOG GÖREVLERİ
Ork Dişi
Süre Sınırlaması: Süre YokŞeytan Hatırası
Süre Sınırlaması: Süre YokLanet Kitabı
Süre Sınırlaması: Süre YokBuz Topu
Süre Sınırlaması: Süre YokZelkova Dalı
Süre Sınırlaması: Süre YokTugyis Tabelası
Süre Sınırlaması: Süre YokKır. Hayalet Ağacı Dalı
Süre Sınırlaması: Süre YokLiderlerin Notları
Süre Sınırlaması: Süre YokKem Göz Mücevheri
Süre Sınırlaması: 90 DakikaBilgelik Mücevheri
Süre Sınırlaması: 60 Dakika
Yorumlar ( 0 )
  Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Server Hakkında
avatar
 • Lycan Var Mı ?

  Lycan Var

 • Simya Var Mı ?

  Simya Var

 • Kuşak Var Mı ?

  Kuşak Var

 • Kemer Var Mı ?

  Kemer Sistemi Var

 • Tılsım Var Mı ?

  Tılsım Sistemi Var

 • Pet Sistemi Var Mı ?

  Pet Sistemi Var

 • Binek Sistemi Var Mı ?

  Binek Sistemi Var

 • Kostüm Sistemi Var Mı ?

  Kostüm Sistemi Var

 • 5.Skill Var Mı ?

  5.Skill Var

 • Efsunlar ?

  Efsunlar Sabit

user

198+

Kayıtlı Kullanıcı

user

180+

Toplam Konu

user

2+

Toplam Yorum