Umay2 | 1-99 | Oldschool Sunucu | Simya Kuşak Lycan Yok
GENEL ÖZELLİKLER
1-99 SEVIYE OLDSCHOOL SUNUCU.DOLUNAY-KDP DÜŞÜRMELI..KADİM EFSUNTOPLU EŞYA SAT SİL.ZİNDAN GERİ DÖNÜŞSİMYA KUŞAK LYCAN YOK!!GLOBAL PAZAR SISTEMI."K"ENVANTER30.000 TL METINLER-PATRONLAR DÜŞÜRMELI.(NAKIT PARA KUTUSU)OYUN IÇI SIRALAMA SISTEMI.BK DÜŞÜRMELİTL TURNUVALI ÖDÜLLERHIZLI +BASMAOTOMATIK GÜNLÜK ETKINLIKLER.İMPARATORLUK SAVAŞLARI.
BİYOLOG GÖREVLERİ
Ork Dişi
Süre Sınırlaması: [ 15 DAKİKA ]
Verdiği Özellik: +10% Hareket HızıŞeytan Hatırası
Süre Sınırlaması: [ 30 DAKİKA ]
Verdiği Özellik: +60 SavunmaLanet Kitabı
Süre Sınırlaması: [ 20 DAKİKA ]
Verdiği Özellik: +5% Saldırı HızıBuz Topu
Süre Sınırlaması: [ 40 DAKİKA ]
Verdiği Özellik: +50 Saldırı DeğeriZelkova Dalı
Süre Sınırlaması: [ 50 DAKİKA ]
Verdiği Özellik: +11% Hareket Hızı +10% Hasar AzaltmaTugyis Tabelası
Süre Sınırlaması: [ 1 SAAT ]
Verdiği Özellik: +6% Saldırı Hızı +10% Saldırı DeğeriKır. Hayalet Ağacı Dalı
Süre Sınırlaması: [ 2 SAAT ]
Verdiği Özellik: 10% Yarı insan savunmasıLiderlerin Notları
Süre Sınırlaması: [ 2 SAAT ]
Verdiği Özellik: 8% Yarı insan saldırı hasarıKem Göz Mücevheri
Süre Sınırlaması: [ 4 SAAT ]
Verdiği Özellik: 1.000 HP + 120 Savunma +50 Saldırı DeğeriBilgelik Mücevheri
Süre Sınırlaması: [ 4 SAAT ]
Verdiği Özellik:140 Savunma veya 60 Saldırı DeğeriYakut Mücevheri
Süre Sınırlaması: [ 5 SAAT ]
Verdiği Özellik: 1.300 HP + 160 Savunma + 80 Saldırı Değeri
EFSUN ORANLARI
Efsun AdıEn Yüksek Oran
Max. HP2000
Max. SP80
Güç - Zeka - Çeviklik - Canlılık12
Hareket Hızı20
Saldırı Hızı8
Büyü Hızı20
HP - SP Üretimi30
Zehirleme - Yavaşlatma - Sersemletme Şansı8
Kritik - Delici Vuruş10
Yarı İnsanlara Karşı Güç10
Mistik - Ölümsüz - Şeytanlara Karşı Güç (ve benzeri efsunlar)15
Savunma Oranları (kılıç - çiftel - bıçak)15

OYUN OYNARAK PARA KAZANMAK (TR'de İLK )TR'de ilk defa olan Para kazanma sistemimiz sizinle oyun oynarken aynı zaman para kazanabileceksiniz. Detayları resimde görebileceksiniz.OYUNA BAŞLANGIÇUmay2 macerasına başladığınızda hazır efsunlu +9 seviyesinde eşyalar, ejderha tanrısının etkileri, kritik&delici güçlendirmesi ve saldırı yapabilen 1.seviye at size eşlik edecektir.NOSTALJI PATCHERUmay2'de Metin2 hissini o eski özlemi yaşamak adına patcher sizi bu şekilde karşılayacaktır.ÇEVRIMDIŞI PAZAR SİSTEMİSistemin işlevi her yerde aktif olarak kullanabilirsiniz; para çekme,item ekleme,item kaldırma,pazarı kapatma gibi bir çok özellik barınmaktadır.HAFTALIK ÖDÜL SİSTEMİ(F5) Tuşu ile açılır.TR’de ilk olan sıralama sisteminde her hafta tüm kategoriler için 1.oyunculara Ejderha Parası [EP] ve [TL] ile ödülü verilecek.PATRON TAKİP SİSTEMİMini mapta bulunan patron takip sistemi sayesinde hızlı bir şekilde oyunumuzda bulunan patronların zamanlarını görebilirsiniz.YENİ EFSUN BOTUEfsun botu ile son derece hızlı sekme sorunu olmayan istenilen şekilde hızı ayarlanabilir şekilde bonuslar atabilirsiniz.YENİ PASİF SKİLLERPasif Skiller: Max Hp, Savunma, Yarı İnsan, Canavarlara, Metin Taşlarına, Patronlara Karşı güçlü.Yeni pasif beceri kitapları metin taşlarından ve patronlardan elde edilebilir.Demirciden gerekli malzemeler karşılığında pasif yetenek kitaplarınızı alabilirsiniz.BALIKÇILIK SİSTEMİUmay2 Sunucusunda balıkçılığa özel etkinliklerle, binlerce kişi ile sohbet eşliğinde eski metin2 ortamında olduğu gibi balık tutma keyfini yeniden yaşayacaksınız.(F8) Tuşu ile açılır.Oyunumuzda piyasa ve yeni ticaret oluşturmak amaçlı yapılan sistemdir 10 dakikada bir bot kontrol gelmektedir.Zor derecede item çekmektedir.MAVİ EJDER SİSTEMİUmay2 Sunucusunda Ejderha sisteminde rekabet ve botların önüne geçebilmek adına bot kontrollü ejder sistemi yazılmıştır.AT GÖREVİOyun başlangıcında saldırı yapabilen 1. seviye nostalji at ile başlar.25. level ve üstüne ulaşan oyuncular, 20 adet at madalyonu ile atını zırhlaya bilir.Atınızı zırhlaya bilmeniz için maymun zindanından elde ettiğiniz at madalyonuna sağ click ile tıklamanız yeterli olacaktır. Her 1 at madalyonu 1 level arttırmaktadır. Not: Madalyon Kolay,Orta ve Zor Maymun Zindanlarından levele göre atmaktadır.K ENVANTEREkstra Envanterimiz geniş ve büyüktür, değerli ürünlerinizin burada saklayabilirsiniz.Farenizin orta tekerlek tuşu ile hızlı şekilde envanterler arası geçiş yapabilirsiniz.
Beceri kitapları, taşlar, sandıklar ve yükseltme eşyaları bu envantere gelmektedir (K) tuşu ile ulaşabilirsiniz.HIZLI İTEM SİLME SATMAGereksiz itemlerinizi kolayca satabilir veya silebilirsiniz.Lütfen yüksek seviye itemlerinizi silmemeye dikkat ediniz.
MOB BİLGİ SİSTEMİMob Bilgi Sistemi ile keseceğiniz patronların ve metinlerin hem içeriğini, hem de tüm değerlerini görebileceksiniz.HIZLI ARTI BASMA SİSTEMİEşyalarınızı geliştirirken sürekli pencereyi tekrar açmanıza gerek yok. Ard arda basarken pencereye kapanmadan hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tabi istediğiniz de kapatabileceksiniz.Karakter Detay SistemiKarakter Detay Sistemi ile karakterinizdeki bonusları görebilirsiniz.KULE ÖNÜ BARONESSupriz event olarak oyunumuzda aktiftir.Oyununun yoğun saatlerinde kule önünde çıkacaktır çıkmadan 5 dakika önce bildirim gelir rastgele bir zaman da çıkar..LUCIFERŞEYTAN KATAKOMBUEJDERHABUZ CADISI
Yorumlar ( 0 )
  Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Server Hakkında
avatar
 • Lycan Var Mı ?

  Lycan Yok

 • Simya Var Mı ?

  Simya Yok

 • Kuşak Var Mı ?

  Kuşak Yok

 • Kemer Var Mı ?

  Kemer Sistemi Var

 • Tılsım Var Mı ?

  Tılsım Sistemi Var

 • Pet Sistemi Var Mı ?

  Pet Sistemi Var

 • Binek Sistemi Var Mı ?

  Binek Sistemi Var

 • Kostüm Sistemi Var Mı ?

  Kostüm Sistemi Var

 • 5.Skill Var Mı ?

  5.Skill Var

 • Efsunlar ?

  Efsunlar Sabit

user

198+

Kayıtlı Kullanıcı

user

180+

Toplam Konu

user

2+

Toplam Yorum