Metin2 Taşları Ve Yerleri
Metin2 Metin Taşları Yerleri


Metin2'nin temelini oluşturan metin taşlarının içeriği hakkında yazımızı hatırlarsınız. Oyunun temel ögesi olan bu taşları bulmak birçoğumuz için hayli zor olabilir. Hele geniş haritalarda araması size zulüm gibi gelebilir. 
Ancak size vereceğim ve kendi deneyimlerime dayalı olan harita harita bölgeleri vereceğim. Kesin buralarda çıkar, çıkmalı diyemeyeceğim. Çünkü nasıl oyunda eşyayı +0 dan +1 e yanma gibi bir olasılığı varsa bu yazıda da kesin buraya düşer bir demek doğru olmaz. Ama göstediğim noktalarda rastlamanız olasılığı yüksek olduğuna garanti verebilirim.
Köyleri es geçmek zorundayım. Çünkü yerler oldukça dağınık ve harita kısımlarında göstermenin zor olduğu için bunların bulunması zor olmayabilir. Benim yerlerini göstermek istediğim daha çok Vadi, Dağ, Çöl gibi kullanımı ortak alanlardaki metinleri göstereceğim.Mor Alanlar: Ruh Metini (40 Level)
Mavi Alanlar: Gölge Metini (45 Level)
Pembe Alanlar: Dayanıklılık Metini (50 Level)
Bilgi: Her CH de ortalama her metinden 2'şer tane bulunmaktadır. Bu bölgelerde bulmanız yüksektir.


Mavi Alanlar: Gölge Metini (45 Level)
Bilgi: Her CH de ortalama 2 metin bulunmaktadır. Bu bölgelerden -kesilmediği takdirde- herhangi ikisinde bulmanız yüksektir. Turuncu Alanlar: Şeytan Metini (55 Level)
Mor Alanlar: Ölüm Metini (60 Level)
Bilgi: Her CH de ortalama 2'şer metin bulunmaktadır. Bu bölgelerde bulunma olasılığı yüksektir. Ayrıcı sağ tarafta Ölüm Metini alanlarına yönelmeniz oralarda toplam 2 tane metin bulma olasılığından dolayı daha avantajlıdır.


Mor Alanlar: Katil Metini (70 Level)
Bilgi: Her CH de 4 metin bulunmaktadır. Kesilmedikleri takdirde işaretli alanlarda birer metin bulmanız mümkündür.
Sarı Alanlar: Pung-Ma (75 Level)
Pembe Alanlar: Ma-An (80 Level)
Bilgi: Bu bölgelerde kesin metin vardır diyemeceğim hatta gördüğünüz gibi geniş alanlar işaretlidir. Ancak sık karşılaştığım bölgeler buralar.Yorumlar ( 0 )
    Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Yazı Hakkında
avatar

Toplam Görüntülenme : 944

Toplam Yorum : 0

Eklenme Tarihi : 19-11-2020, 14:58


user

301+

Kayıtlı Kullanıcı

user

572+

Toplam Konu

user

0+

Toplam Yorum