Metin2 Bedensel Savaşçı Statüleri Nasıl Verilmelidir ?
Metin2 Bedensel Savaşçı Statüleri
 Metin2 serverlarında level sınırı farklılık göstermektedir. Bu yüzden Metin2 Bedensel Savaşçı Statüleri de level sınırına göre ayarlanmalıdır. Yeni sınırlar 127-250’ye çıkmıştır.
VIT: 90
INT: En son verilmelidir, diğer statüler tamamlandıktan sonra kalan puanlar ile tamamlanmalıdır.
STR: 90
DEX: 90
STR diğer adıyla Güç, bedensel becerili karakterlerimizde hava kılıcı, kılıç çevirme, hamle ve üç yönlü becerilerinin hasarını arttırmaktadır. Öfke becerisi için bir artış veya azalış sağlamaz. Bu nedenle önceliğimiz STR olmalıdır. STR’nin ardından DEX yani savunma bizim için önemli etkenlerden biri olacaktır. Sıralamamız STR>VIT>DEX>INT olmalıdır. Tabii bunu PVP Server ve TR Server olarak farklılaştırmalıyız.
PVP Serverlar için, Metin2 Bedensel Savaşçı Statüleri sırasıyla STR>VIT>DEX>INT  olmalıdır. PVP Serverlarda level atlamak kolay olduğu için dengeli gitmenize gerek yoktur. Sırasıyla 90-120-127 sınırına göre statülerinizi dağıtmalısınız.
TR Server için, Metin2 Bedensel Savaşçı Statüleri dengeli gitmelidir. Level atlamak zaman alacağı için dengeli gitmekte fayda var, eğer tamamlamaya çalışırsanız karakterinizin verimi bozulacaktır. Bu nedenle STR ve VIT eşit gitmelidir. Oynayış tarzınıza göre 2-2, 3-3, 2-3 gibi statü dağıtabilirsiniz. Fakat arayı fazla açmamakta fayda var. STR ve VIT statü dağılımının ardından DEX tamamlanmalıdır. Sona kalan statü puanları ise INT harcanmalıdır. Kısaca toparlayacak olursak STR<->VIT>DEX>INT şeklinde tamamlanmalıdır.

Yang Won T Ep ürünlerini ucuz fiyatları ile https://www.epinsultan.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
    Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Yazı Hakkında
avatar

Toplam Görüntülenme : 25 377

Toplam Yorum : 0

Eklenme Tarihi : 3-12-2020, 00:43


user

301+

Kayıtlı Kullanıcı

user

572+

Toplam Konu

user

0+

Toplam Yorum