Metin2 Kara Büyü Sura Statüleri Nasıl Verilmelidir ?

Metin2 Karabüyü Sura Statüleri dağılımı çok önemlidir. Metin2 karakterlerinde statü dağılımı, karakterin güç dengesini sağlamaktadır. Statüsü yanlış dağıtılmış bir karakter, gerçek gücünü asla yansıtamaz. Bu nedenle doğru bir statü dağılımı oldukça önemlidir.
 
Metin2 Karabüyü Sura statüsünde en önemli unsur INT yani zekadır. Metin2 Büyülü Sura da olduğu gibi, Karabüyü Sura da tüm yeteneklere etki eden INT, becerileri yükseltmektedir. VIT ise Karanlık Küre hasarını yükseltirken, karakterinize 40 HP ve 1 Savunma gücü kazandırmaktadır. Metin2 Karabüyü Sura Statüleri dağıtımı için ilk iki seçeneğimiz INT ve VIT olmalıdır. Bu iki statüyü 90 puana getirdikten sonra, bundan sonra gelen statü puanlarını DEX’e harcamalı ve 90 puan olduktan sonra kalan diğer puanların tamamı STR statüsüne verilmelidir. Metin2 Karabüyü Statü 2018 dağıtımında her karakterde olduğu gibi iki seçenek sunacağız. Bu seçeneklerimiz Metin2 Karabüyü Sura Statüleri TR ve Metin2 Karabüyü Sura Statüleri Pvp olacaktır.


Metin2 Karabüyü Sura Statüleri PVP;

Metin2 Karabüyü Sura Statüleri PVP için INT > VIT > DEX > STR olarak dağıtım yapmanız, PVP serverlarda etkisini gösterecektir. Bu dağıtım sırasının karakterinizi kasarken oldukça faydalı olduğunu göreceksiniz. Metin2 Karabüyü saldırı değeri düşüklüğü ve becerilerinin kasmaya uygun olmayışı nedeniyle özellikle karakteri kasarken tercih edilmemektedir. Öncelikli amacınız karakterinizi kasmaksa, Metin2 Büyülü Sura ile istediğiniz seviyeye kastıktan sonra, serverlarda bulunan beceri sıfırlama özelliği ile tekrardan Karabüyü becerilerine geri dönebilirsiniz. Metin2 Büyülü Sura Statüleri Nasıl Olmalı? Diyorsanız, bir diğer içeriği inceleyebilirsiniz.

Metin2 Karabüyü Sura Statüleri TR;

Metin2 Karabüyü Sura Statüleri TR için VIT = INT > DEX > STR olarak ideal dağılımı yapmalısınız. Karakterimizde bulunan itemlerin özelliklerine göre dengeli bir şekilde VIT ve INT dağılımı yapmanız gerekiyor. Eğer elinize item alabileceğiniz para varsa VIT yani HP değerli itemler almanızda fayda var. Eğer HP item sahibi olmadan, statüyü sadece INT dağıtırsanız, karakteri özellikle kasarken çok sıkıntı çekersiniz. Başlangıç için ideal olarak 21. Seviyeye kadar 3 VIT, 1 INT dağılımı yaparak HP’nizi yükseltebilirsiniz.
 
Metin2 Karabüyü Sura Statüleri Nasıl dağıtılmalı bunu sizlere anlattık, yukarıda bahsedilen türlerde dağıtım yaparsanız karakteriniz güç konusunda herhangi bir sorun çekmeyecektir.
Yang Won T Ep ürünlerini ucuz fiyatları ile https://www.epinsultan.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
    Konuya Henüz Yorum Eklenmemiştir.


Yazı Hakkında
avatar

Toplam Görüntülenme : 14 132

Toplam Yorum : 0

Eklenme Tarihi : 3-12-2020, 00:28


user

301+

Kayıtlı Kullanıcı

user

572+

Toplam Konu

user

0+

Toplam Yorum